Telif Hakkı

Yayın kararı alındıktan ve kabul edildikten sonra başvurulara “Telif Hakkı Sözleşme Formu” eklenmelidir. Form, derginin makale gönderme ve değerlendirme sitesinden de indirilebilir. Telif Hakkı Sözleşme Formu, katkıda bulunan tüm yazarlar tarafından imzalanmalı ve bu ıslak imzalı belgenin taranmış bir versiyonu gönderilmelidir.

Yayımlanan makalenin telif hakkı, CC BY-NC 4.0 lisansı ile yazara aittir.

Yazar(lar), makalelerinin yayına kabul edilmesi durumunda, makalelerinin ticari haklarını Türk Radyoloji Derneği’ne devrederler.Telif hakkı, makalenin herhangi bir biçimde (baskı, elektronik ortam veya başka bir biçimde) çoğaltılması ve dağıtılması için münhasır ve sınırsız hakları kapsar; ayrıca tüm diller ve ülkeler için çeviri haklarını da kapsar.

Dergide açık erişim politikası uygulanmaktadır. Açık erişim politikası, Budapest Open Access Initiative (BOAI) kuralları esas alınarak uygulanmaktadır.

Yayınlanan tüm içerikler çevrimiçi ve ücretsiz olarak https://www.turkradyolojiseminerleri.org/ mevcuttur. Derginin içeriği, yazarı ve orijinal çalışmayı uygun şekilde kaynak göstererek üçüncü tarafların ticari olmayan amaçlar için içeriği kopyalamasına, dağıtmasına veya yeniden kullanmasına izin veren Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International (CC BY-NC 4.0) lisansı altındadır.

Dergi Hakkında

Form

Faydalı Linkler